Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.

Följ oss på facebook​​

______________________________________________​


Personalen på KS Maskiner​

​Klas Svensson

klas@ksmaskiner.se

Ägare

Roger Svensson

roger@ksmaskiner.se

Patrik Holmberg

patrik@ksmaskiner.se

Fältsäljare

Thomas Kroon

thomas@ksmaskiner.se

Butikschef

Henrik Predal

henrik@ksmaskiner.se

Fält/Butikssäljare

Line Svensson

roger@ksmaskiner.se

Ekonomi

Robert Hemlin

robert@ksmaskiner.se

Reservdelar/Lager

Håkan Bergendorff

hakan@ksmaskiner.se

Verkstadschef

Paul Hemlin

verkstad@ksmaskiner.se

Mekaniker

Roland Hansen

verkstad@ksmaskiner.se

Mekaniker

Martin Dorch

verkstad@ksmaskiner.se
Mekaniker

Emil Uhde

verkstad@ksmaskiner.se

Mekaniker

Magnus Eriksson

verkstad@ksmaskiner.se
Mekaniker

Labradoren Klara


Kundmottagare

KS Maskiner AB | Industrigatan 1 | 040404020 | info@ksmaskiner.se | CVR: 5562455344 | www.ksmaskiner.se